Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 28.05.2020, 00:16

Михайловецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Шкільний музей

Запрошуємо відвідати наш

ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ!

       Наш музей був створений у 1992 році. Спочатку він розташовувався у залі коридору другого поверху. У окреме приміщення був перенесений у 2005 р.

       Керівництво музейною роботою здійснює рада музею, членами якої є директор школи Мазурок Світлана Петрівна, завідувач музею Гнатюк І. І., сільський бібліотекар Полюк Р. О., учениці 9 та 8 класів,  екскурсовод музею Жулкевська Аліна.

       Експозиції шкільного музею охоплюють період історії сіл Мотрунки, Михайлівці, Сушки з найдавніших часів до нашого часу. 

       Відповідно до тематики музею відбувається системне комплектування  фондів музею, переважно завдячуючи батькам учнів та вчительському колективу.

       У музеї є чимало цікавого… Постійно ведеться робота по поповненню «Книги пам’яті» (період Другої світової війни). Юними пошуковцями та членами ради музею постійно здійснюється робота щодо зібрання, систематизації та комплектування відомостей про відомих уродженців наших сіл. Ведеться пошук інформації про інших осіб, які народилися, проживали, працювали чи мали будь-яке відношення до історії наших сіл.

Ведеться науково-дослідницька робота. Щорічно приймається участь у історико – краєзнавчих конференціях, районній учнівській краєзнавчій олімпіаді.       

        Постійно проводяться тематичні, оглядові, індивідуальні, групові екскурсії для учнів та гостей школи, навчальні заняття, уроки пам’яті, мужності.

        Систематично здійснюється волонтерська допомога ветеранам праці, остарбайтерам.

         Гостями нашого музею були випускники школи, батьки учнів, вчителі шкіл району під час районних семінарів, жителі та гості наших сіл. Так, 9 травня 2014 року могилу свого батька (братську могилу) у с. Мотрунки та історико-краєзнавчий музей відвідали Мельничук Олексій Михайлович з сином та племінником з           м. Вінниця. Він молодший син солдата Мельничука Михайла Даниловича, який загинув при вигнанні нацистів з наших сіл.

Любіть Україну та свою історію!


Фрагмент екскурсії


Пошук
Корисні посилання
РМК

Copyright Михайловецька школа © 2020
Безкоштовний хостинг uCoz